Venkovní dome ball kamera řady Active Deterrence Series s dual smart přísvitem a aktivním zastrašováním pouze za podpory AI XVR. Kamera je vybavena mikrofonem a audio vizuální sirénou s dvojicí výstražných barevných LED (červená a modrá). Fixní objektiv 2,8 mm (úhel 111°),...
Kód produktu: 2211-152 | EAN: 6923172541031 | Výrobce: Dahua
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | HDCVI kamera |
| Provedení | Dome ball |
| Řada | Active Deterrence Series |
| 4 v 1 | ano |
| Snímací prvek | 1/2.7" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.001 lux@F1.0 (Color, 30 IRE) 0.0001 lux@F1.0 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Noční režim | v nočním režimu používá kamera neviditelný IR přísvit, který neruší okolí a zobrazuje černobílý obraz, při inteligentní detekci osoby nebo vozidla kamera aktivuje viditelné bílé LED světlo a změní režim obrazu na barevný pro získání reálných informací o narušení perimetru (pouze za podpory AI XVR) |
| Přísvit | 40 m IR LED a 40 m bílé LED |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 111° |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Rozlišení | 5 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2880 x 1620 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 5 Mpix |
| Nastavení | z rekordéru (CoC) |
| WDR | 120 dB |
| Nastavitelné funkce | Super adapt, WDR, 3D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC, Defog, Privacy Masking, Smart IR, Mirror |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon a audio siréna s možností přehrávání přednastaveného oznámení (pouze za podpory AI XVR) |
| Napájení | 12VDC ±30%/max.10,5 W |
| Materiál | kov, plast |
| Barva | bílá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více