Venkovní bullet řady Lite Series se Smart Dual přísvitem a integrovaným mikrofonem, výstup ve formátech CVI, TVI, AHD, CVBS, fixní objektiv 3,6 mm (úhel 92°), 20 m IR LED a 20 m bílé LED. 5 Mpix rozlišení, nastavení OSD menu kamery po koaxiálním kabelu (CoC) z HDCVI DVR, dosah až...
Kód produktu: 2306-055 | EAN: 6923172590688 | Výrobce: Dahua
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | HDCVI kamera |
| Provedení | Bullet |
| Řada | Lite Series |
| 4 v 1 | ano |
| Snímací prvek | 1/2.7" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.05 lux@F1.6 (Color, 30 IRE) 0.005 lux@F1.6 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (mechanický filtr infračerveného světla) |
| Přísvit | 20 m IR LED a 20 m bílé LED |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 3,6 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 92° |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Rozlišení | 5 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2880 x 1620 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 5 Mpix |
| Nastavení | z rekordéru (CoC) |
| Nastavitelné funkce | DWDR, Super Adapt, 2D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC, Mirror, Privacy Masking |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| Napájení | 12VDC ±30%/max.3,1 W |
| Materiál | kov |
| Barva | bílá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více