Venkovní kompaktní HDCVI kamera série Lite s vysokou citlivostí snímače, formát CVI, TVI, AHD, CVBS - přepnutí PFM820, objektiv 2,7-12 mm (úhel 101,7° až 32,3°), mechanický IR filtr, přísvit 60 m. Rozlišení (1920 x 1080 px), nastavení OSD menu koaxial (CoC) z HDCVI DVR, až 800 m...
Kód produktu: 1911-059 | EAN: 8595584648592 | Výrobce: Dahua
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | HDCVI kamera |
| Provedení | BULLET |
| 4 v 1 | ano |
| Snímací prvek | 1/2,8" CMOS |
| Minimální osvětlení | 0,005/0 lux při IR zapnuto/F1,8 |
| Noční režim | mechanický IR filtr, Smart IR LED |
| Přísvit | 60 m |
| Typ objektivu | motorický |
| Objektiv | 2,7-12 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 101,7°-32,3° |
| Rozlišení | 2 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 1920 x 1080 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 1080p, 50 sn/s při 720p |
| Nastavení | funkce Control over Coax (CoC) - nastavení OSD menu kamery po koaxiálním kabelu z DVR |
| Nastavitelné funkce | DWDR, 2D-DNR, AWB, AGC, BLC, přepnutí do CVBS |
| Napájení | 12 V=/ 12,1 W při IR zapnuto |
| Materiál | kovový kryt, krytí IP67 |
| Barva | bílá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více