Venkovní antivandal dome HDCVI kamera řady Pro s vysokou citlivostí, integrovaný mikrofon, formát CVI, TVI, AHD, CVBS - přepnutí DIP switch. Objektiv 2,7 až 13,5 mm (úhel 113°–31°), mechanický IR filtr, přísvit 60 m. WDR (120 dB) a 3D/2D-DNR zvyšující kvalitu obrazu. Nastavení...
Kód produktu: 2509-047 | EAN: 6923172580597 | Výrobce: Dahua
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ zařízení | HDCVI kamera |
| Provedení | Dome |
| Řada | Pro Series |
| Snímací prvek | 5 MP CMOS |
| Světelná citlivost | 0.01 lux@F1.5 (Color, 30 IRE) 0.001 lux@F1.5 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (mechanický filtr infračerveného světla) |
| Starlight | ano |
| Přísvit | 60 m |
| Typ objektivu | motorický |
| Objektiv | 2,7–13,5 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 113°–31° |
| Rozlišení | 5 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2880 × 1620 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 5 Mpix |
| WDR | 120 dB |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Napájení | 12 VDC ± 30%,Max 7.6 W (12 VDC, IR on) |
| Materiál | kov |
| Antivandal | IK10 |
| Barva | bílá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více