Venkovní/vnitřní detektor s 2 x duálním PIR + MW, odolností proti zvířatům a IR antimaskingem. Pro vyhlášení poplachu je potřeba detekce z PIR i MW senzoru. Tímto způsobem je zajištěna vysoká odolnost proti falešným poplachům se zachováním dostatečné citlivosti. PIR senzor...
Kód produktu: 1202-022 | EAN: 8595584621489 | Výrobce: Maximum
| Typ detektoru | 2x PIR + MW |
| Prostředí | venkovní |
| Antimasking | ano IR |
| Snímací charakteristika | vějíř |
| PET imunita | ano |
| PET imunita do | dle nastavené citlivosti |
| Dosah | 12 m |
| Montážní výška | 1,8 - 2,2 m |
| Pokrytí | 12 m, 110° |
| Napájení | 10 - 16 V= |
| Max. proudový odběr | 24 mA |
| PIR senzor | 2x duální |
| Citlivost | 2 úrovně |
| Poplachový výstup | NC |
| Tamper krytu | ano, NC |
| Frekvence MW části | 10,525GHz |
| Antimasking výstup | NC |
| Detekční rychlost | 0,1 - 5 m/s |
| Pracovní teplota | -37 až 70°C |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více