Megafon s vestavěnou sirénou, USB/microSD/MP3 přehrávačem s Bluetooth připojením a funkcí nahrávání vlastní zprávy o délce až 15 minut. Megafon obsahuje také AUX vstup (jack3,5mm) pro připojení externího audio signálu. Je napájen dodaným nabíjecím akumulátorem, který se...
Kód produktu: 17-4-1038 | EAN: 8015439012328 | Výrobce: KARMA
Megafon s vestavěnou sirénou, USB/microSD/MP3 přehrávačem s Bluetooth připojením a funkcí nahrávání vlastní zprávy o délce až 15 minut. Megafon obsahuje také AUX vstup (jack3,5mm) pro připojení externího audio signálu. Je napájen dodaným nabíjecím akumulátorem, který se nabíjí pomocí USB/USB-C dodaného kablíku, nebo pomocí baterií typu C. Akustický dosah je 1000 metrů. Má odnímatelný mikrofon.
| Vnější rozměry | 380x210x210 mm |
| Výkon MAX | 40 W |
| Výkon RMS | 25 W |
| Baterie | 3,7V / 2200mAh |
| Celková hmotnost | 1,987 kg |
| Datum | 1 |
| Informace o dopravě a platbě | 1 |
| Bluetooth | 1 |
| USB | 1 |
| MASTER AUDIO | 1,631 kg |
| Hmotnost 1 kusu | 1,631 kg |
| AFX LIGHT | 270 |
| Výška balení (mm) | 270 |
| IBIZA SOUND & LIGHT | 220 |
| Šířka balení (mm) | 220 |
| Recenze Stereo&Video | 385 |
| Hloubka balení (mm) | 385 |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více