GSSUB-10 dodá basy do akéhokoľvek vonkajšieho priestoru! Tento kvalitne vyrobený subwoofer s nízkym skreslením je vybavený 10" reproduktorom nasmerovaným do zeme a poskytuje pevné a presné basy. Dokáže premeniť akúkoľvek záhradu alebo vonkajšie priestory na zábavné centrum....
Kód produktu: 17-5-1123 | Výrobce: LUMI audio
| Frekv. rozsah | 95-20000 Hz |
| Impedance | 4 ohm |
| Citlivost (dB) | 86 dB |
| Barva | čierna |
| Materiál membrány | polypropylén |
| Materiál závěsu | guma |
| Průměr repro (mm) | 250 mm |
| Příkon RMS | 150 W |
| Vnější rozměry | 310x420x420 mm |
| Celková hmotnost | 10,5 kg |
| Průměr repro (") | 10" |
| Navštívili jste | 10" |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více