Modul se zabudovaným GSM slouží k dálkovému ovládání výstupů (relé) prozvoněním až z 400 telefonních čísel. Jednotlivým číslům lze přiřadit časové oprávnění ke vstupu. Modul zaznamenává jednotlivé průchody a zapisuje je do paměti. Konfigurace modulu a prohlížení...
Kód produktu: 1610-039 | EAN: 8595584634885 | Výrobce:
| Typ modulu | GSM modul |
| Napájení | 11 - 16 V= |
| Proudový odběr | min. 80 mA, |
| Proudový odběr | špičkový odběr 0,8 A do 10 s |
| Aktivační vstupy | 6 |
| Tel. čísla na aktivaci vstupu | 24, 4 čísla pro jeden vstup |
| Výstupy | 2 x relé, NO/NC, 2 A / 30 V |
| Ovládání výstupů | pomocí SMS, pulzně nebo zap./vyp.; prozvoněním až z 204 tel. čísel |
| Popis vstupů a výstupů | ano |
| SIM karta | ano, 1, libovolný operátor |
| Automatické zjišťování kreditu | ano, posílání SMS |
| Software pro nastavení modulu | VT klíč + komfigurátor Wiznet |
| Programování modulů | software VT klíč nebo pomocí SMS |
| Připojení do PC | LAN, IP komunikace |
| Anténa | samolepící (součást dodávky) |
| Konektor | MMCX-F |
| Optická signalizace | LED diody síla signálu, stav relé 1,2 |
| Doporučený typ boxu | BOX E, BOX M, BOX S |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více