Směrová anténa s 6-ti prvky a ziskem 12 dB. Umožňuje výrazné zlepšení GSM signálu v nepříznivých podmínkách. Směrovost antény lze použít i pro selektivní výběr převaděče od zvoleného operátora.Typ anténysměrováPolarizacevertikálníPracovní frekvence900 MHz / 1800...
Kód produktu: 0911-001 | EAN: 8595584613101 | Výrobce:
| Typ antény | směrová |
| Polarizace | vertikální |
| Pracovní frekvence | 900 MHz / 1800 MHz |
| Zisk | 12 dB |
| Typ kabelu | RG58 |
| Impedance | 50 ohm |
| Délka přívodního kabelu | 500 cm |
| Konektor | SMA-m |
| Montážní materiál | ano, součást dodávky |
| Montáž | na sloup, stožár |
| Provedení | kov, plast |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více