Detektor tříštění skla kombinovaný s infrapasivním detektorem. Výhodou detektoru je samostatné nastavování citlivosti PIR, citlivosti na tříštění skla a citlivosti na tlakovou vlnu od rozbíjeného skla. Dosah PIR je 12 m, dosah na sklo je 7 m. Pro místa s obzvláště velkým...
Kód produktu: 2409-157 | EAN: 8595584662444 | Výrobce: AMC
| Typ detektoru | PIR + audio |
| Prostředí | vnitřní |
| Antimasking | ne |
| Snímací charakteristika | vějíř + audio |
| PET imunita | ano |
| PET imunita do | 10 kg |
| Dosah | 12 m |
| Dosah audio | 7 m |
| Montážní výška | 2 - 2,5 m |
| Pokrytí | 12 m x 12 m |
| Napájení | 9 - 15 V= |
| Min. proudový odběr | 19 mA |
| Max. proudový odběr | 23 mA |
| PIR senzor | dualní |
| Poplachový výstup | 2x NC |
| Tamper krytu | ano, NC |
| Testr pro testování detekce | RISCO RG65 |
| Pracovní teplota | -10 až 40°C |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více