Detektor GS-133 slouží k indikaci úniku hořlavých plynů (zemní plyn, metan, propan, butan). Indikuje dvě úrovně koncentrace plynu. Napájení 12 V ss.Typ detektorudetektor plynůČSNEN 60335-1Napájení9,6 - 14,4 V=Proudový odběrklid 100 mA, poplach 150 mAPoužití...
Kód produktu: 0100-647 | EAN: 8594052530636 | Výrobce: JABLOTRON
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Typ detektoru | detektor plynů |
| ČSN | EN 60335-1 |
| Napájení | 9,6 - 14,4 V= |
| Proudový odběr | klid 100 mA, poplach 150 mA |
| Použití (prostředí) | vnitřní |
| Senzor | vyhodnocovací komůrka |
| Životnost vyhodnocovací komůrky | 5 let |
| Citlivost | Metan - 10 +/- 3% DMV (0.50 % obj. ) |
| Citlivost | Propan - 18 +/- 3% DMV (0,30 % obj.) |
| Citlivost | Iso-butan - 23 +/- 3% DMV (0.30 % obj.) |
| Startovací doba detektoru | 90 sec |
| Poplachový výstup | relé NO/NC, 250V/5A |
| Akustická signalizace poplachu | interní siréna 94 dB / 0,3m |
| Montážní výška | dle požadované detekce |
| Optická indikace | zelená/červená LED dioda |
| Provedení | plast |
| Barva krytu | bílá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více