Brýle, které vám umožní telefonovat nebo poslouchat hudbu během procházky díky připojení Bluetooth (ver. 5.3). Bočnice obsahují vestavěné baterie, které se nabíjejí pomocí přiloženého USB kabelu s magnetickými konektory. Pouhým dotykem na bočnice můžete spustit nebo...
Kód produktu: 05-1-1060 | EAN: 8015439110185 | Výrobce: KARMA
Brýle, které vám umožní telefonovat nebo poslouchat hudbu během procházky díky připojení Bluetooth (ver. 5.3). Bočnice obsahují vestavěné baterie, které se nabíjejí pomocí přiloženého USB kabelu s magnetickými konektory. Pouhým dotykem na bočnice můžete spustit nebo zastavit skladbu nebo přijmout příchozí hovor. Balení obsahuje nabíjecí kabel, praktické textilní pouzdro a hadřík na čištění čoček.
Dosah až 10m na volném prostranství.
Výdrž baterie při přehrávání hudby 6 hod.
| Frekv. rozsah | 20-20000 Hz |
| Vnější rozměry | 148x48x150 mm |
| Celková hmotnost | 0,156 kg |
| Datum | 1 |
| Informace o dopravě a platbě | 1 |
| Bluetooth | 1 |
| AFX LIGHT | 180 |
| Výška balení (mm) | 180 |
| IBIZA SOUND & LIGHT | 60 |
| Šířka balení (mm) | 60 |
| Recenze Stereo&Video | 55 |
| Hloubka balení (mm) | 55 |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více