Protipožární 6,5" širokopásmový stropní reproduktor pro 100V rozvody. Vyžarovací úhel 135°. Systém rychlé instalace pomocí pružinových držáků. Frekv. rozsah100-18000 HzCitlivost (dB)90 dBBarvabielaPrůměr repro (mm)165 mmPříkon RMS6 / 4 / 2 WVnější rozměryd=220x125 ...
Kód produktu: 17-1-1038 | EAN: 8422521231305 | Výrobce: Fonestar
| Frekv. rozsah | 100-18000 Hz |
| Citlivost (dB) | 90 dB |
| Barva | biela |
| Průměr repro (mm) | 165 mm |
| Příkon RMS | 6 / 4 / 2 W |
| Vnější rozměry | d=220x125 mm |
| Montáž. otvor | 199 mm |
| Celková hmotnost | 1.3000 kg |
| Průměr repro (") | 6,5" |
| Navštívili jste | 6,5" |
| SICA | FONESTAR SISTEMAS, S.A, Polígono Trascueto 39600 Revilla de Camargo Cantabria, Spain |
| Název a adresa výrobce | FONESTAR SISTEMAS, S.A, Polígono Trascueto 39600 Revilla de Camargo Cantabria, Spain |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více