8" stropní subwoofer pro ozvučení interiérů na 100V rozvody. Reproduktor je krytý kovovou mřížkou s magnetickým klipem. Obsahuje 12dB low pass filter Frekv. rozsah55-200 HzCitlivost (dB)90 dBBarvabielaMontážní hloubka110 mmProvedení100VPrůměr281 mmPříkon RMS60 / 40 / 20 ...
Kód produktu: 17-1-1035 | EAN: 8422521234665 | Výrobce: Fonestar
| Frekv. rozsah | 55-200 Hz |
| Citlivost (dB) | 90 dB |
| Barva | biela |
| Montážní hloubka | 110 mm |
| Provedení | 100V |
| Průměr | 281 mm |
| Příkon RMS | 60 / 40 / 20 W |
| Montáž. otvor | 242 mm |
| Celková hmotnost | 2.7000 kg |
| Průměr repro (") | 8" |
| Navštívili jste | 8" |
| SICA | FONESTAR SISTEMAS, S.A, Polígono Trascueto 39600 Revilla de Camargo Cantabria, Spain |
| Název a adresa výrobce | FONESTAR SISTEMAS, S.A, Polígono Trascueto 39600 Revilla de Camargo Cantabria, Spain |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více