Stropní detektor s kruhovou charakteristikou záběru. Teplotní kompenzace a čítač pulzů proti falešným poplachům.Typ detektoruPIRProstředívnitřníAntimaskingneSnímací charakteristikastropní, 360°PET imunitaneDosah12 mMontážní výška2,4 - 3,6 mPokrytíprůměr 12m při výšce...
Kód produktu: 2407-635 | EAN: 788924081137 | Výrobce: Optex
| Typ detektoru | PIR |
| Prostředí | vnitřní |
| Antimasking | ne |
| Snímací charakteristika | stropní, 360° |
| PET imunita | ne |
| Dosah | 12 m |
| Montážní výška | 2,4 - 3,6 m |
| Pokrytí | průměr 12m při výšce až 3,6 m |
| Pokrytí | průměr 12m při výšce až 3,6 m |
| Napájení | 9,5 - 18 V= |
| Max. proudový odběr | 18 mA |
| PIR senzor | dualní |
| Poplachový výstup | NC |
| Tamper krytu | ano, NC |
| Detekční rychlost | 0,3 - 1,5 m/s |
| Pracovní teplota | -20 až 50°C |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více