19" ventilační jednotka s dvěma ventilátory a digitálním termostatem, výška 1U, barva černá.Typ příslušenstvíventilační jednotka s termostatemZpůsob montáže19", přední lištaVýška do racku U1UMateriálkovBarvačernáNastavitelný rozsah teploty0 až 50°CPřívodní...
Kód produktu: 1911-012 | EAN: 8595584647540 | Výrobce: LAN-TEC
| Typ příslušenství | ventilační jednotka s termostatem |
| Způsob montáže | 19", přední lišta |
| Výška do racku U | 1U |
| Materiál | kov |
| Barva | černá |
| Nastavitelný rozsah teploty | 0 až 50°C |
| Přívodní napájecí kabel | 200 cm, typ E |
| Napájení | 230 V/50 Hz |
| Počet ventilátorů | 2 |
| Elektrické parametry | integrovaný termostat |
| Funkce | ovládací LED panel |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více