PIR detektor s charakteristikou záclona například před okna nebo dveře. Dva PIR senzory zajišťují pokrytí plochy bez mrtvých zón. IR antimasking hlídá zakrytí senzorů. Detektor je malých rozměrů pro co nejmenší narušení vzhledu budovy. Otočením čočky lze volit mezi...
Kód produktu: 2407-648 | EAN: 788924086989 | Výrobce: Optex
| Typ detektoru | 2x PIR |
| Prostředí | venkovní |
| Antimasking | ano IR |
| Snímací charakteristika | záclona |
| PET imunita | ano |
| Dosah | 5 m |
| Montážní výška | 0,8 - 1,2 m |
| Pokrytí | 2 nebo 5 m, 5° |
| Pokrytí | lze natáčet +/- 95° |
| Napájení | 9,5 - 18 V= |
| Max. proudový odběr | 20 mA |
| PIR senzor | dualní |
| Poplachový výstup | NC/NO |
| Tamper krytu | ano, NC |
| Antimasking výstup | NC |
| Detekční rychlost | 0,3 - 1,5 m/s |
| Pracovní teplota | -20 až 60°C |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více