Profesionální USB/SD/MP3 přehrávač s FM tunerem a Bluetooth připojením, dálkovým ovládáním a AUX vstupem. LCD displej zobrazuje informace o stavu přehrávání. Obsahuje stereo AUX vstup (jack3,5mm, 820mV) a stereo linkový výstup (2x RCA, 1,2V). Podpora USB a SD/SDHC do velikosti...
Kód produktu: 08-1-1068 | EAN: 8422521092821 | Výrobce: Fonestar
Profesionální USB/SD/MP3 přehrávač s FM tunerem a Bluetooth připojením, dálkovým ovládáním a AUX vstupem. LCD displej zobrazuje informace o stavu přehrávání. Obsahuje stereo AUX vstup (jack3,5mm, 820mV) a stereo linkový výstup (2x RCA, 1,2V). Podpora USB a SD/SDHC do velikosti 32GB a systém souborů FAT32. Max. 1999 skladeb. FM tuner obsahuje paměť na 30 stanic. Podporované formáty audio souborů: MP3, WMA, WAV, AAC a FLAC.
- Harmonické zkreslení: < 0.3% při 1 kHz
- Odstup signál/šum: > 70dB při 1kHz
- Napájení: 12V DC, 0.5A pomocí přibaleného adaptéru
| Frekv. rozsah | 20-20000 Hz |
| Vnější rozměry | 174x47x135 mm |
| Odstup signál/šum | > 70dB pri 1kHz |
| Napájení | 12V DC / 500mA pomocou pribaleného adaptéra |
| Celková hmotnost | 0.65 kg |
| Datum | 1 |
| Informace o dopravě a platbě | 1 |
| Bluetooth | 1 |
| USB | 1 |
| Vývoj a výroba | 1 |
| FM rádio | 1 |
| SICA | FONESTAR SISTEMAS, S.A, Polígono Trascueto 39600 Revilla de Camargo Cantabria, Spain |
| Název a adresa výrobce | FONESTAR SISTEMAS, S.A, Polígono Trascueto 39600 Revilla de Camargo Cantabria, Spain |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více