Retro FM rádio s Bluetooth a USB/MP3 přehrávačemVstupte do světa hudby s tímto lehkým a přenosným retro FM rádiem, které kombinuje nostalgický design s moderními technologiemi.Klíčové vlastnosti:Vestavěný USB/MP3 přehrávač: Poslouchejte své oblíbené skladby přímo z USB...
Kód produktu: 03-2-1214 | EAN: 5420047143587 | Výrobce: Madison
Vstupte do světa hudby s tímto lehkým a přenosným retro FM rádiem, které kombinuje nostalgický design s moderními technologiemi.
Užijte si kombinaci retro stylu a moderní technologie s tímto multifunkčním FM rádiem. Ideální dárek pro milovníky hudby všech věkových kategorií.
| Barva | modrá |
| Vnější rozměry | 210x80x160 mm |
| Reklamační řád internetového obchodu bsacoustic.cz | 30 W |
| Výkon | 30 W |
| Baterie | Lithium 3.7Vdc 1500mAh 5.55Wh |
| Napájení | 5V DC, 1A / 5W |
| Celková hmotnost | 1.0 kg |
| Datum | 1 |
| Informace o dopravě a platbě | 1 |
| Bluetooth | 1 |
| USB | 1 |
| Vývoj a výroba | 1 |
| FM rádio | 1 |
| SICA | Lotronic Belgique, Rue F. Englert 17 Bt2 1480 Tubize, Belgium |
| Název a adresa výrobce | Lotronic Belgique, Rue F. Englert 17 Bt2 1480 Tubize, Belgium |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více