Bezdrátový vysílač schopný pracovat v kombinaci s aktivními reprosoustavami FRDX SPK1W a stropními reproduktory FRDX SPK2. Spáruje se s reproduktory během několika vteřin a dokáže okamžitě posílat hudbu z Wifi/LAN internetového rádia, USB klíče, Bluetooth nebo externího...
Kód produktu: 03-2-1206 | EAN: 8015439400552 | Výrobce: GLEMM
Technické údaje
Zařízení streamuje hudební obsah napřímo. Kontaktuje přímo zdroj hudby (i na internetu) na základě povelu ze streamovací aplikace. Streamování se děje přímo ze zdroje hudby do vysílače a samotná aplikace už potom není nutná (může být vypnuta). Do Wifi sítě může být přihlášeno několik takových zařízení najednou, čímž získáte ucelený ozvučovací multiroom systém. Ve streamovací aplikaci pak vidíte všechna zařízení najednou, zároveň si můžete zvolit co a kam se má streamovat. V multiroom použití lze fungovat v režimu SOLO (různá hudba do různých zařízení) nebo MULTI (vybrané zařízení jsou vzájemně obsahově synchronizované).
Vstupy: 1x stereo nesymetrický AUX (jack3,5mm)
1x Mikrofonní (Jack6,3mm) s vlastní regulací hlasitosti
1x USB
1x LAN
3x anéna (Wifi, Bluetooth, Broadcast)
Výstupy: 1x stereo (2x RCA)
| Vnější rozměry | 185x42x120 mm |
| Napájení | 12V DC pomocou pribaleného adaptéra |
| Celková hmotnost | 0.95 kg |
| Datum | 1 |
| Informace o dopravě a platbě | 1 |
| Bluetooth | 1 |
| Wi-fi | 1 |
| USB | 1 |
| Vývoj a výroba | 1 |
| FM rádio | 1 |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více