Bezdrátový vysílač schopný pracovat v kombinaci s aktivními reprosoustavami FRD SPK1. Spáruje se s vašimi reproduktory během několika vteřin a dokáže okamžitě posílat hudbu z USB klíče, Bluetooth nebo externího mikrofonu či linkového signálu. Obsahuje IR dálkový ovladač....
Kód produktu: 03-2-1204 | EAN: 8015439993009 | Výrobce: GLEMM
Vstupy: 1x stereo nesymetrický AUX (jack3,5mm)
1x Mikrofonní (Jack6,3mm)
1x USB
| Vnější rozměry | 167x45x120 mm |
| Napájení | 5V DC pomocou pribaleného adaptéra |
| Celková hmotnost | 0.4 kg |
| Datum | 1 |
| Informace o dopravě a platbě | 1 |
| Bluetooth | 1 |
| USB | 1 |
| Vývoj a výroba | 1 |
| FM rádio | 1 |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více