Středně velká fotopast od prémiové značky je dobrým kompromisem. Pro své rozměry se lépe maskuje, ale přitom díky napájení osmi tužkovými bateriemi vydrží na jednu sadu podstatně déle než miniaturní fotopasti na 4 baterie. Za příznivou cenu nabízí velice dobré parametry a...
Kód produktu: SET SEL30 | EAN: 6955962000169 | Výrobce: UOVision
Středně velká fotopast od prémiové značky je dobrým kompromisem. Pro své rozměry se lépe maskuje, ale přitom díky napájení osmi tužkovými bateriemi vydrží na jednu sadu podstatně déle než miniaturní fotopasti na 4 baterie. Za příznivou cenu nabízí velice dobré parametry a kvalitu pro kterou jsou fotopasti UOVision ceněny i profesionály. Lze použít pro monitorování zvěře i ochranu majetku. Možnost záznamu jak snímků, tak i videa.
TECHNICKÁ SPECIFIKACE
| Osvětlení | IR neviditelné |
| Dosvit | 15 - 20 m |
| Záznam fotografií | ANO |
| Záznam videa | ANO |
| Prohlížení foto | ANO |
| Přehrání video | Pouze první snímek |
| Maximální rozlišení foto | 30MP |
| Maximální rozlišení video | 4K |
| Čeština | ANO |
| GSM brána (odesílání snímků) | NE |
| SMS ovládání | NE |
| Displej | 2" LCD barevný |
| Objektiv | 1.8FOV, 58' |
| Záběr PIR | Celá plocha záběru (multizon.) |
| Max dosah PIR (člověk) 25°C | 15 - 20 m |
| Rychlost odezvy | 0.2 sec |
| Externí paměťová jednotka | 512GB |
| Programování | LCD displej |
| Rozhraní | USB, SD, konektor pro externí zdroj |
| Napájení | 8ks AA baterií |
| Skříňka | maskovaná, otevírací |
| Ovladač | Tlačítkové ovládáni s displejem umístěné pod krytem na přední straně |
| Podpora Wifi SD | Ne |
| Závit pro stativ | ANO |
| Rozměr (šířka x výška x hloubka) | 130mm x 104mm x 70mm |
| Externí napájení | 6V (není součástí balení) |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více