Velmi kvalitní 2-pásmová pasivní plastová reproduktorová soustava osazena 12" basovým a 1" výškovým reproduktorem. Cena za kus.Maximální akustický tlak: 122dBVyžarovací uhel: 90º H x 60º V Frekv. rozsah50-20000 HzImpedance8 OhmCitlivost (dB)97 dBZásady zpracování a ochrany...
Kód produktu: FORCE-X12 | Výrobce: Fonestar
| Frekv. rozsah | 50-20000 Hz |
| Impedance | 8 Ohm |
| Citlivost (dB) | 97 dB |
| Zásady zpracování a ochrany osobních údajů | 2000 Hz |
| Delící frekvence | 2000 Hz |
| Barva | Čierna |
| Průměr repro (mm) | 300 mm |
| Příkon MAX | 1000 W |
| Příkon RMS | 350 W |
| Připojení | 2x Speakon |
| Vnější rozměry | 350x600x350 mm |
| Kmitací cívka | 75 mm |
| Všeobecné obchodní podmínky internetového obchodu | 75 mm |
| Celková hmotnost | 15 kg |
| Průměr repro (") | 12" |
| Navštívili jste | 12" |
| SICA | FONESTAR SISTEMAS, S.A, Polígono Trascueto 39600 Revilla de Camargo Cantabria, Spain |
| Název a adresa výrobce | FONESTAR SISTEMAS, S.A, Polígono Trascueto 39600 Revilla de Camargo Cantabria, Spain |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více