Puškohled FOMEI 4-16x56 Beater II PRL je vhodný zejména pro večerní lovy. Díky extra světelnému objektivu poskytuje vysoký světelný výkon. Rozsahem zvětšení a korekcí paralaxy se tento puškohled řadí mezi univerzální přístroje použitelné i pro sportovní střelbu....
Kód produktu: OY6269 | EAN: 8590385762690 | Výrobce: FOMEI
Puškohled FOMEI 4-16x56 Beater II PRL je vhodný zejména pro večerní lovy. Díky extra světelnému objektivu poskytuje vysoký světelný výkon. Rozsahem zvětšení a korekcí paralaxy se tento puškohled řadí mezi univerzální přístroje použitelné i pro sportovní střelbu.
Puškohledy Beater II doznaly oproti předchozí verzi několik změn. Přepracovaný design puškohledů přispívá k jejich jednoduššímu ovládání v různých situacích. Nové uspořádání ovladače intenzity červeného bodu urychlí jeho nastavení na požadovaný výkon.
Nastavení korekce paralaxy je umístěno na středovém ovládání spolu s rektifikačními točítky a umožnuje nastavení (paralaxy) v rozsahu od 50 m do nekonečna.
K přesnému a pohodlnému nastavení záměrného kříže slouží jemné nastavení výškové korekce a korekce vlivu větru. Krok korekcí je 1/4 MOA. Rozsah jak výškové korekce, tak i korekce vlivu větru je 60 MOA.
Záměrný kříž German #4 (G4) použitý v puškohledu 4-16x56 Beater II je klasickou loveckou osnovou využívanou napříč spektrem nabídky puškohledů FOMEI.
Rozměry osnovy naleznete zde
Juraj Zúbek
| A | B | C | E | F | d | D | H |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 338 | 125 | 85 | 45 | 50 | 30 | 65 | 44 |
| Zvětšení | 4-16x |
| Průměr objektivu | 56mm |
| Zorný úhel | 4,8-1,2° |
| Poloha záměrné osnovy | druhá ohnisková rovina |
| Zorné pole v 100 m | 8,4-2,1m |
| Optický výstup | 14-3,5mm |
| Průměr tubusu | 30mm |
| Úprava čoček | SMC |
| Dioptrická korekce | +/- 2dpt |
| Rektifikace | 1/4 MOA |
| Korekce paralaxy | 50 - ∞m |
| Délka | 338mm |
| Hmotnost | 746g |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více