Třídrátový povrchový magnetický kontakt určený pro instalace MaR. Přepínací kontakt, montáž na samolepku nebo pomocí vrutů.Typmagnetický kontakt povrchovýPoužitíMaRProvedeníplastPracovní vzdálenost0 - 20 mmMax. proudové zatížení500 mAKabeláž3 vodičeDélka kabelu0,4...
Kód produktu: 1701-017 | EAN: 8595584637428 | Výrobce: VAR-TEC
| Typ | magnetický kontakt povrchový |
| Použití | MaR |
| Provedení | plast |
| Pracovní vzdálenost | 0 - 20 mm |
| Max. proudové zatížení | 500 mA |
| Kabeláž | 3 vodiče |
| Délka kabelu | 0,4 m |
| Poplachový výstup | NC/NO |
| Montáž | povrchová |
| Barva | bílá |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více