Aktivní Bi-Amp. profesionální reprosoustava (zesilovač třídy D pro basy a zesilovač třídy AB pro výšky). Má vestavěný Bluetooth, 24bit DSP procesor s displejem a 96kHz vzorkovací frekvencí, Módy: Live, Music, Speech, DJ. 2x kombo Line / Mic vstup a výstup XLR. Obsahuje...
Kód produktu: 02-1-2068 | EAN: 5420047135261 | Výrobce: BST
Aktivní Bi-Amp. profesionální reprosoustava (zesilovač třídy D pro basy a zesilovač třídy AB pro výšky). Má vestavěný Bluetooth, 24bit DSP procesor s displejem a 96kHz vzorkovací frekvencí, Módy: Live, Music, Speech, DJ. 2x kombo Line / Mic vstup a výstup XLR. Obsahuje indikátory: Limit, Signal, Power a ochrany: tepelná, proti přetížení, proti stejnosměrnému proudu, proti vysokému a nízkému napětí. Dřevěná stříkaná ozvučnice je vyrobena z 15mm překližky. Soustava je osazena 15" basovým reproduktorem a 1,75" výškovým driverem.
| Frekv. rozsah | 45-20000 Hz |
| Barva | čierna |
| Průměr repro (mm) | 380 mm |
| Vnější rozměry | 475x750x500 mm |
| Výkon MAX | 600 W |
| Výkon RMS | 300 W |
| Váha magnetu | 60 oz |
| Kmitací cívka | 75 mm |
| Všeobecné obchodní podmínky internetového obchodu | 75 mm |
| Napájení | 220-240V AC 50Hz |
| Celková hmotnost | 25.0000 kg |
| Datum | 1 |
| Informace o dopravě a platbě | 1 |
| Bluetooth | 1 |
| SICA | Lotronic Belgique, Rue F. Englert 17 Bt2 1480 Tubize, Belgium |
| Název a adresa výrobce | Lotronic Belgique, Rue F. Englert 17 Bt2 1480 Tubize, Belgium |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více