Akustický detektor tříštění skla pro montáž na strop. Detektor lze použít i pro skleněné plochy s nalepenou bezpečnostní fólií.Typ detektoruaudioProstředívnitřníDetekcei sklo s fólií, max. tloušťka folie 0,3 mmTyp sklamin. rozměr 28 x 28 cmTyp sklatabulové a tvrzené 3 -...
Kód produktu: 2402-101 | EAN: 781410481060 | Výrobce: Honeywell
| Typ detektoru | audio |
| Prostředí | vnitřní |
| Detekce | i sklo s fólií, max. tloušťka folie 0,3 mm |
| Typ skla | min. rozměr 28 x 28 cm |
| Typ skla | tabulové a tvrzené 3 - 10 mm |
| Typ skla | vrstveně lepené 3 - 14 mm |
| Typ skla | drátové sklo 6 mm |
| Typ skla | s bezpečnostní folií 3 - 6 mm |
| Snímací charakteristika | audio |
| PET imunita | ano |
| Pokrytí | 1,5 / 3 / 4,6 / 7,5 m |
| Napájení | 6 - 18 V= |
| Max. proudový odběr | 22 mA |
| Klidový odběr | 13 mA |
| Citlivost | 4 úrovně |
| Poplachový výstup | NC |
| Tamper krytu | ano |
| Testr pro testování detekce | FG701 |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více