Autonomní kódová klávesnice. Jednotka je osazena dvěma spínacími relé. Ke každému relé lze přiřadit 12 kódů o délce 2-6 číslic. Délka sepnutí může být volitelná od 1 až do 99 sekund. Klávesnice má optickou signalizaci aktivaci relé a špatný kód . Napájení 12V AC/DC....
Kód produktu: 0105-092 | EAN: 8015934003845 | Výrobce: FARFISA
| Typ modulu | Autonomní kódová klávesnice |
| Modularita | Ano |
| Počet modulových pozic | 1 |
| Určeno pro | Systém DUO / samostatné použití |
| Designová řada | Profilo |
| Montáž | Zápustná / povrchová |
| Napájení | 12V AC/DC (zdroje 2220S / PRS210) |
| Proudový odběr | Max. 150 mA |
| Počet uživatelů | 12+12 |
| Signalizace stavu | Optická (2 LED) + akustická |
| Výstup pro dveřní zámek | 2x NO/NC relé |
| Napájení zámku | 13V AC (ze zdroje 2220S/PRS210) |
| Digitální vstupy | 2 (odchodová tlačítka) |
| Další informace | 12 kódů je pro relé 1, dalších 12 kódů pro relé 2. |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více