Autonomní kódová klávesnice v antivandal provedení. Tato klávesnice umožňuje používat kód o délce 2 až 6 číslic. Klávesnice je osazena dvěma relé. Optická signalizace pro zobrazení stavu zadání správného nebo špatného kódu a aktivace relé. Doba sepnutí relé je dle...
Kód produktu: 0104-381 | EAN: 8015934007621 | Výrobce: FARFISA
| Typ modulu | Autonomní kódová klávesnice |
| Modularita | Ano |
| Počet modulových pozic | 1 |
| Určeno pro | Systém DUO / samostatné použití |
| Designová řada | Matrix |
| Montáž | Zápustná / povrchová |
| Napájení | 12V AC/DC (zdroje 2220S / PRS210) |
| Proudový odběr | 20 mA v klidu, max. 100 mA |
| Počet uživatelů | 12+12 |
| Signalizace stavu | Optická (2 LED) + akustická |
| Výstup pro dveřní zámek | 2x NO/NC relé |
| Napájení zámku | 13V AC (ze zdroje 2220S/PRS210) |
| Digitální vstupy | 2 (odchodová tlačítka) |
| Další informace | 12 kódů je pro relé 1, dalších 12 kódů pro relé 2. |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více