4" širokopásmový reproduktor.Frekv. rozsah100-18000 HzImpedance8 OhmCitlivost (dB)86 dBMateriál membránypapierMateriál závěsulakovaný papierMontážní hloubka35 mmPrůměr repro (mm)100 mmPříkon RMS15 WVnější rozměry102x102x35 mmCelková hmotnost0.26 kgPrůměr repro...
Kód produktu: 01-3-6007 | Výrobce: --
4" širokopásmový reproduktor.
| Frekv. rozsah | 100-18000 Hz |
| Impedance | 8 Ohm |
| Citlivost (dB) | 86 dB |
| Materiál membrány | papier |
| Materiál závěsu | lakovaný papier |
| Montážní hloubka | 35 mm |
| Průměr repro (mm) | 100 mm |
| Příkon RMS | 15 W |
| Vnější rozměry | 102x102x35 mm |
| Celková hmotnost | 0.26 kg |
| Průměr repro (") | 4" |
| Navštívili jste | 4" |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více