Kvalitní instalační 2-pásmové reprosoustavy osazené 6" (150 mm) basovým reproduktorem a 1" (25 mm) výškovým driverem. Ozvučnice je vyrobena z masivního dřeva a obsahuje kovový otočný držák pro montáž na stěnu. Jsou vhodné pro velmi kvalitní instalace s vynikající...
Kód produktu: 02-1-1056 | EAN: 5420047129598 | Výrobce: BST
Kvalitní instalační 2-pásmové reprosoustavy osazené 6" (150 mm) basovým reproduktorem a 1" (25 mm) výškovým driverem. Ozvučnice je vyrobena z masivního dřeva a obsahuje kovový otočný držák pro montáž na stěnu. Jsou vhodné pro velmi kvalitní instalace s vynikající reprodukcí zvuku, ozvučení tribun, klubů, konferenčních místností apod. CENA ZA PÁR.
- Vyzařovací úhel: 140° x 140°
- Hmotnost jedné soustavy: 6 kg
| Frekv. rozsah | 65-18000 Hz |
| Impedance | 16 Ohm |
| Citlivost (dB) | 92 dB |
| Zásady zpracování a ochrany osobních údajů | 2500 Hz |
| Delící frekvence | 2500 Hz |
| Barva | Biela |
| Příkon RMS | 80 W |
| Vnější rozměry | 202x340x233 mm |
| Kmitací cívka | 38 mm |
| Všeobecné obchodní podmínky internetového obchodu | 38 mm |
| Celková hmotnost | 12.8500 kg |
| SICA | Lotronic Belgique, Rue F. Englert 17 Bt2 1480 Tubize, Belgium |
| Název a adresa výrobce | Lotronic Belgique, Rue F. Englert 17 Bt2 1480 Tubize, Belgium |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více