EWE4 Ethernet KONTROLÉR přístupového systému. Podporuje 4 čtečky (4 jednokřídlé dveře nebo 2 dvoukřídlé dveře); 16 nastavitelných vstupů; 6 výstupů NO/NC 24VDC/3A relé; 1 024 000 karet a 2 048 000 událostí v paměti kontroléru; napájecí napětí 12V DC; rozměry 145 x 120 x...
Kód produktu: 2001-017 | EAN: 8595584667098 | Výrobce: NODER
| Typ modulu | řídící jednotka přístupu pro 4 čtečky |
| Napájení | 12 V DC |
| Proudový odběr | max. 200 mA |
| Připojení externích zařízení | 4 čtečky pro jednostranné ovládání 4 dveří |
| Připojení externích zařízení | nebo dvoustranné ovládání 2 dveří |
| Připojení externích zařízení | čtečky připojeny přes Wiegand nebo RS485 |
| Výstupy | 6 výstupů relé NO/NC 24 V DC/3 A |
| Vstupy | 16 nastavitelných vstupů |
| Paměť | 1024000 karet a 2048000 událostí v paměti řídící jednotky |
| Vlastnosti | je vyžadována licence Axxon Intellect ACS Noder EWE4 |
| Provedení | deska plošného spoje |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více