Ústředna DIGIPLEX EVO192 je určena pro střední a velké objekty do maximálního počtu 192 zón a 8 oblastí. Jde o plně adresovatelný sběrnicový systém, do kterého lze zařadit až 254 sběrnicových modulů (klávesnice, bezdrátová nadstavba, expandery, PGM výstupy, doplňkové...
Kód produktu: 0702-178 | EAN: 8595584601825 | Výrobce: Paradox
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
| Max. počet zón v systému | 192 |
| Počet uživatelských kódů | 999 |
| Počet oblastí | 8 |
| Napájení | 16 V~, 40VA |
| Max. proudový odběr z AUX výstupu | 1 A |
| Max. proudový odběr z výstupu BELL | 3 A |
| Proudový odběr ústředny | 100 mA |
| Dobíjecí proud záložního akumulátoru | 350 mA/750 mA |
| Doporučený záložní akumulátor | 12 V, max. 18 Ah |
| Maximální délka sběrnice /součet/ | 900 m |
| Maximální délka sběrnice k modulu | 150 m |
| Max. počet modulů v systému | 254 |
| Počet vstupů (zón) na desce ústředny | 8 (ATZ 16) |
| PGM výstupy na ústředně | 4x opto-relé 100 mA polarita +/- |
| PGM výstupy na ústředně | 1x relé NC/NO |
| Sběrnicové detektory | ano |
| Bezdrátové zóny | ano, 32 na jeden RTX3 |
| Max. počet PGM výstupů v systému | 32 |
| Bezdrátové PGM výstupy | ano, 8 na jeden RTX3 |
| Historie událostí | 3548 |
| Komunikace | vestavěný analogový komunikátor |
| Komunikace | volitelně IP nebo LTE brána |
| Počet telefonních čísel na PCO | 4 + 1 záložní |
| Automatické zapnutí | ano, podle času, klidu v systému |
| Bezdrátové ovládání klíčenkou | ano, přes modul RTX3 |
| Bezdrátové klávesnice | ne |
| Opakovač pro prodloužení dosahu | ne |
| Nadstavba přístupu | ano, čip/karta |
| Software | BabyWare, NeWare |
| Mobilní aplikace | BlueEye (Android, iOS) |
| Výstup komunikační | SERIAL - pro hlavní komunikátor na PCO a APP |
| Výstup komunikační | v případě potřeby zálohy IP - COMCABLE (1310-010) pro LTE bránu |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více