Kvalitní aktivní Hi-Fi subwoofer osazený 8" reproduktorem s polypropylenovou membránou a dvěma basreflexy ze spodu. Obsahuje nízkoúrovňové i vysokoúrovňové vstupy. Má nastavení dělící frekvence od 40-150Hz, regulaci hlasitosti a přepínač fáze. Obsahuje přepínač automatické...
Kód produktu: 02-2-4017 | Výrobce: Energy
Kvalitní aktivní Hi-Fi subwoofer osazený 8" reproduktorem s polypropylenovou membránou a dvěma basreflexy ze spodu. Obsahuje nízkoúrovňové i vysokoúrovňové vstupy. Má nastavení dělící frekvence od 40-150Hz, regulaci hlasitosti a přepínač fáze. Obsahuje přepínač automatické aktivace signál.
| Frekv. rozsah | 36-180 Hz |
| Delící frekvence | 40-150 Hz |
| Barva | čierna |
| Průměr repro (mm) | 200 mm |
| Vnější rozměry | 322x400x312 mm |
| Výkon MAX | 240 W |
| Výkon RMS | 60 W |
| Napájení | AC 230V |
| Celková hmotnost | 8 kg |
| Průměr repro (") | 8" |
| Navštívili jste | 8" |
| Zásady zpracování a ochrany osobních údajů | 40-150 Hz |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více