Kvalitní aktivní Hi-Fi subwoofer osazený 10" reproduktorem s polypropylenovou membránou a dvěma basreflexy ze spodu. Obsahuje nízkoúrovňové i vysokoúrovňové vstupy. Má nastavení dělící frekvence od 40-120Hz, regulaci hlasitosti a přepínač fáze. Obsahuje přepínač automatické...
Kód produktu: 02-2-4016 | Výrobce: Energy
Kvalitní aktivní Hi-Fi subwoofer osazený 10" reproduktorem s polypropylenovou membránou a dvěma basreflexy ze spodu. Obsahuje nízkoúrovňové i vysokoúrovňové vstupy. Má nastavení dělící frekvence od 40-120Hz, regulaci hlasitosti a přepínač fáze. Obsahuje přepínač automatické aktivace signál.
| Frekv. rozsah | 32-140 Hz |
| Zásady zpracování a ochrany osobních údajů | 40-120 Hz |
| Delící frekvence | 40-120 Hz |
| Barva | čierna |
| Průměr repro (mm) | 254 mm |
| Vnější rozměry | 330x431x376 mm |
| Výkon MAX | 400 W |
| Výkon RMS | 150 W |
| Napájení | AC 230V |
| Celková hmotnost | 13 kg |
| Průměr repro (") | 10" |
| Navštívili jste | 10" |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více