Li-ion akumulátor Enook 18650 s ochranným obvodem proti přebití i hlubokému podbití s kapacitou 2600 mAh a napětím 3,7V. Li-ion 18650 je univerzální nabíjecí článek hojně využívaný u elektronických zařízení. Cel-Tec je nabízí ke svým svítilnám a skrytým kamerám. Baterii...
Kód produktu: 1101-001 | EAN: 8595584617222 | Výrobce: Enook
Li-ion akumulátor Enook 18650 s ochranným obvodem proti přebití i hlubokému podbití s kapacitou 2600 mAh a napětím 3,7V.
Li-ion 18650 je univerzální nabíjecí článek hojně využívaný u elektronických zařízení.
Cel-Tec je nabízí ke svým svítilnám a skrytým kamerám.
Baterii lze použít také jako náhradní článek ke svítilnám FLZA 50 a FLZA-375 Apollo, Klarus A1 a mnoha dalším.
Jedná se o kvalitní značkový článek s vysokou spolehlivostí. Společnost Enook je specialistou na výrobu baterií i nabíječek pro všechny typy nabíjecích baterií.
Délka: 69,5 mm
Průměr: 18,5mm
| Typ | Li-Ion 18650 |
| Kapacita | 2600 mAh |
| Napětí | 3,6 V |
| Vybíjecí proud | 3A |
| Ochrana proti přebití | Ano |
| Ochrana proti hlubokému podbití | Ano |
| Délka | 69,5 mm |
| Průměr | 18,5mm |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více