Přenosné topidlo GÜDE, určené k vytápění větších vnitřních prostor. Vybavení - funkce• 2 topné stupně a funkce ventilátoru• termostat• ochrana proti přehřátí• praktická...
Kód produktu: 85131 | EAN: 4015671970152 | Výrobce: GÜDE
Přenosné topidlo GÜDE, určené k vytápění větších vnitřních prostor.
Vybavení - funkce
• 2 topné stupně a funkce ventilátoru
• termostat
• ochrana proti přehřátí
• praktická transportní rukojeť
Upozornění: Topidlo je vhodné pouze pro použití v dobře izolovaných prostorách nebo pro příležitostné použití.
| Typ přímotopu | elektrický |
| Umístění přímotopu | volně stojící |
| Typ ovládání přímotopu | manuální |
| Síťové napětí | 380-400 V |
| Frekvence | 50Hz |
| Počet stupňů výkonu | 2 |
| Topný výkon | 5000 W |
| Výkon ventilátoru | 310 m³/h |
| Topné stupně | 2,5 / 5 kW |
| Délka přípojného kabelu | 125 cm |
| Třída izolace | IP24 |
| Ochrana proti přehřátí | ano |
| Ventilátor | ano |
| Termostat | ano |
| Barva | černá |
| Délka | 33 cm |
| Šířka | 29 cm |
| Výška | 38,5 cm |
| Hmotnost | 6,5 kg |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více