Přenosné keramické topidlo GÜDE, určené k vytápění menších prostor - chat, dílen, sklepů, garáží ap. Vysoce kvalitní PTC topné těleso (keramika) nepálí prach a je...
Kód produktu: 85137 | EAN: 4015671323682 | Výrobce: GÜDE
Přenosné keramické topidlo GÜDE, určené k vytápění menších prostor - chat, dílen, sklepů, garáží ap. Vysoce kvalitní PTC topné těleso (keramika) nepálí prach a je ideální volbou pro vytápění interiérů i pro alergiky.
Vybavení - funkce
• 2 topné stupně a funkce ventilátoru
• keramický topný článek PTC
• termostat
• ochrana proti přehřátí
• praktická transportní rukojeť
• variabilní úhel sklonu
• tichý chod
Upozornění: Topidlo je vhodné pouze pro použití v dobře izolovaných prostorách nebo pro příležitostné použití.
| Umístění přímotopu | volně stojící |
| Typ ovládání přímotopu | manuální |
| Síťové napětí | 220-240 V |
| Frekvence | 50Hz |
| Počet stupňů výkonu | 2 |
| Topný výkon | 3000 W |
| Topné stupně | 2 / 3 kW |
| Výkon ventilátoru | 238 m³/h |
| Délka přípojného kabelu | 160 cm |
| Ochrana proti přehřátí | ano |
| Ventilátor | ano |
| Termostat | ano |
| Barva | černá |
| Třída izolace | IP20 |
| Délka | 22 cm |
| Šířka | 20 cm |
| Výška | 28 cm |
| Hmotnost | 2,5 kg |
| Typ přímotopu | elektrický |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více