Příkon (W) 160 Otáčky (min-1) 1400 Max. nosnost (kg) 600 Výška zdvihu (m) 3 Rychlost pojezdu (m/min) 16,4 Hmotnost (kg) 16,82. Ideální v kombinaci s navijákem lanovým.Elektrický pojezd Procraft TK500 je určen k horizontálnímu přesouvání lanových...
Kód produktu: TK500 | EAN: 6973934251838 | Výrobce:
Příkon (W) 160 Otáčky (min-1) 1400 Max. nosnost (kg) 600 Výška zdvihu (m) 3 Rychlost pojezdu (m/min) 16,4 Hmotnost (kg) 16,82. Ideální v kombinaci s navijákem lanovým.
Elektrický pojezd Procraft TK500 je určen k horizontálnímu přesouvání lanových navijáků nebo kladkostrojů se břemeny. Ergonomický ovladač na kabelu usnadní a zrychlí práci. Vysokou nosnost až do 600 kg umožňuje silný indukční motor a robustní ocelová konstrukce. Nouzový vypínač na ovladači a tepelná ochrana motoru zaručuje dlouhou životnost a bezpečnost při práci. Ideální v kombinaci s navijákem lanovým. Balení karton.
| Napětí | 230 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Hmotnost | 16,82 kg |
| Nosnost | 600kg |
| Příkon | 60 W |
| Otáčky | 1400 /min |
| Rychlost zvedání-spouštění nákladu | 16,4 m/min |
| Výška zdvihu (m) | 3 |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více