Elektrické nůžky GÜDE nabízejí silný řezný výkon pro náročné práce s živými ploty. S délkou střihu 610 mm a tloušťkou střihu 24 mm je ideální pro silnější větve....
Kód produktu: 94479 | EAN: 4015671845023 | Výrobce: GÜDE
Elektrické nůžky GÜDE nabízejí silný řezný výkon pro náročné práce s živými ploty. S délkou střihu 610 mm a tloušťkou střihu 24 mm je ideální pro silnější větve. Díky otočné rukojeti, kovové převodovce a mechanickému dorazu nože přesvědčí svou bezpečností a pohodlnou manipulací.
Vybavení - funkce
• výkonný motor 750 W
• laserem řezané nože
• tloušťka řezu až 24 mm
• otočná zadní rukojeť
• kovová převodovka
• mechanický doraz nože
• optimální vyvážení a ergonomický design
| Druh pohonu | elektrický |
| Síťové napětí | 230 V |
| Frekvence | 50Hz |
| Výkon motoru (P1) | 750 W |
| Délka lišty | 66 cm |
| Délka | 1100 mm |
| Šířka | 200 mm |
| Výška | 220 mm |
| Hmotnost | 3,6 kg |
Vážení zákazníci, obchodní partneři,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2024 a přejeme Vám úspěšný start do nového roku.
Velice si vážíme vzájemné důvěry a...
Zobrazit více
Vážení přátelé, milí zákazníci,
je nám obrovskou ctí představit Vám novou značku outdoorových produktů na českém trhu. Jedná se o produkty předního světového...
Zobrazit více
Vážení přátelé,
chystáte se vydat za dobrodružstvím? Chcete se vydat na cesty, na které budete vzpomínat celý život? Pokud ano, pak jste jistě přemýšleli nad tím,...
Zobrazit více