Fotopast FORESTCAM Tiny + 8GB SD karta, 4ks baterií a doprava ZDARMA!

Produktový kód:Fotopast FORESTCAM Tiny + 8GB SD karta,
Zařazení: Fotopasti
Fotoapsti bez odesílání MMS
Skladem:ano
Výrobce:ForestCam
 
Cena bez DPH:2 884 Kč
Cena s DPH:3 489 Kč
 
Počet:
Fotopast FORESTCAM Tiny + 8GB SD karta, 4ks baterií a doprava ZDARMA!
homecredit

Fotopast FORESTCAM Tiny + 8GB SD karta, 4ks baterií a doprava ZDARMA! - detailní popis

8GB SD karta, 4ks baterií a doprava ZDARMA! Nová fotopast FORESTCAM Tiny doplňuje model SG520 PRO od ScoutGuardu. Se svojí cenou se zařazuje do segmentu levnějších fotopastí a za tuto cenu nabízí velmi zajímavý výkon a funkce mnohem dražších fotopastí.

8GB SD karta, 4ks baterií a doprava ZDARMA! 
 
Neuvěřitelná nová fotopast Forestcam Tiny je přesně to co hledáte. Výrazně převyšuje obdobně velké  fotopasti. Je ještě o 2mm menší než předchozí malé fotopasti, lépe maskovaná a hlavně má stejné kvality a parametry jako větší a dražší fotopasti na trhu a za výbornou cenu.  
 
Dosah PIR čidel je skvělých 22m (člověk), Noční dosah IR je až 17m (člověk). Fotopast podporuje všechny důležité funkce jako je časovač, pojmenování fotopasti, ochranu PIN, extra silný neviditelný přísvit.
 
Na přední straně fotopasti je LCD obrazovka sloužící pro nastavení. Přes přísvitové pole je maskovací pavouk, který zabrání odrazu světla od fotopasti. Pro nastavení fotopasti slouží 2 multifunkční tlačitka pro více úloh, která jsou velice intuitivní. Napájena je 4ks AA baterií. Neodmyslitelnou součástí je podpora externího napájení (akumulátor, 230V) a navíc v poslední době opomíjený USB port.
 
POZOR: TATO FOTOPAST POUŽÍVÁ MICRO SD KARTY!
 
Hlavní výhody fotopasti Forestcam Tiny oproti obdobně velkým fotopastem jsou v podpoře daleko více funkcí, USB, silný neviditelný přísvit a mnohem lepší fotky a videa.

Dotaz k položce: Nevíte si rady s tímto produktem? Volejte naši bezplatnou linku 800 140 144

Aktuality

Možnosti doručení

GLS Česká pošta PPL

Možnosti platby

Dobírka Hotově Převodem
MasterCard Visa

Tyto stránky používají technologii Cookies pro zkvalitnění nabízených služeb. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací Rozumím