Vzdělávací hry pro nejmenší - potěšte pod stromečkem své ratolesti!

Milý Ježíšku,

pod stromeček bych si přál... VZDĚLÁVACÍ HRU!!! :)

Přátelé, dárky pro své nejbližší můžete nejenom rozdávat radost, ale do jisté míry i vědomosti. Děti jsou hravé, avšak když se před nimi promluví o učení, nejednomu se zježí vlasy. Proč to tedy nezkusit hravou formou? Zábavně, rychle a bez trápení tak naučíte Vaše ratolesti násobilku a ostatní početní úkony, cizí jazyky, zeměpis, dopravní značky a mnoho dalšího!

Hra Elektrická násobilka
Naučte děti snadno, rychle a zábavně násobilku! Více informací nalezente po kliknutí na tento odkaz: Hra Elektrická násobilka.
 
Angličtina zábavnou formou nebude bavit jen Vaše děti, ale i Vás! Více informací k produktu naleznete po kliknutí na tento odkaz: Hra Angličtina? Brnkačka! English?.
 
Hra Dopravní značky
 
 
Nečekejte na lekci z autoškoly a naučte děti dopravním předpisům již v jejich mládí. Jistě toho využijí při skotačení na kole či koloběžkách. Více informací k produktu naleznete po kliknutí na tento odkaz: Hra Dopravní značky.
 
Všechny vzdělávací hry naleznete v této kategorii: VZDĚLÁVACÍ HRY.

Máte doma však už potomka, který ví, čím by chtěl být, až bude dospělý a celé dny si na to hraje? Pak mu jistě udělají hry na profeseVšechny hry na profese naleznete v této kategorii: HRY NA PROFESE.

Aktuality

Možnosti doručení

GLS Česká pošta PPL

Možnosti platby

Dobírka Hotově Převodem
MasterCard Visa

Tyto stránky používají technologii Cookies pro zkvalitnění nabízených služeb. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací Rozumím